Partnerzy

Catering

BELVEDERE CATERING BY DESIGN
Od początku istnienia Belvedere Catering by Design wyznacza standardy na rynku usług cateringowych w Polsce, podążając za bieżącymi informacjami na temat światowych trendów w gastronomii. Obsługiwane przez nas imprezy zostają na długo w pamięci Gości dzięki wyśmienitej kuchni, nowatorskim aranżacjom oraz obsłudze na najwyższym poziomie.
INTERBANKIET
Szeroki wachlarz naszej oferty stanowi organizacja wytwornych bankietów, spotkań biznesowych, imprez integracyjnych, pikników na masową skalę, obsługa targów oraz imprez im towarzyszących, a także przyjęć ogrodowych w gronie najbliższych osób.
MAZURKAS CATERING
Mazurkas Catering 360° od 2001 roku obsługuje najbardziej spektakularne wydarzenia na terenie całego kraju. Są to zarówno kongresy, konferencje, targi, jak również bankiety czy kolacje galowe, nawet dla kilku tysięcy osób. Kompleksowość i różnorodność świadczonych usług pozwala Mazurkas Catering 360° wychodzić naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
SHERATON CATERING SERVICE
To atrakcyjny i elegancki catering, który sprawdzi się idealnie zarówno podczas spotkań biznesowych, konferencji i bankietów w dowolnej lokalizacji. Najwyższa, pięciogwiazdkowa jakość menu i obsługi gwarantowana standardami sieci Marriott International.
MELON CATERING
Zaspokojone podniebienie wymagającego gościa to dla nas cel nadrzędny. Jako firma cateringowa rozwijamy naszą pasję nieprzerwanie od 25 lat, dzięki czemu dysponujemy doświadczeniem, fachową wiedzą, rozbudowanym zapleczem gastronomicznym oraz profesjonalnym, kreatywnym personelem.
COLOURS OF COFFE
Jako profesjonaliści i prawdziwi pasjonaci kawy zapewniamy oryginalną i niepowtarzalną atmosferę podczas spotkań biznesowych, konferencji, targów czy przyjęć weselnych. Każdy z naszych baristów oprócz podstawowych technik latte art, może wykonać inne wzory na potrzeby naszych Gości.
SODEXO PRESTIGE
Dziesiątki imprez masowych rocznie, setki wydarzeń biznesowych, tysiące pracowników, odpowiedzialnych za sprawną realizację wydarzeń, miliony zadowolonych Gości rocznie – witajcie w świecie Prestige Venues & Events. Doskonale rozumiemy, że naszą misją jest realizacja usług na najwyższym poziome ponieważ tym skutecznie przyczyniamy się do sukcesu wydarzeń organizowanych przez naszych Klientów.

Hostessy

Choicemodels Agencja Hostess i Modelek
Oferujemy wynajem hostess, tłumaczek i modelek, oraz hostów, tłumaczy i modeli. Swoje usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zajmujemy się obsługą dużych wydarzeń i mniejszych spotkań.

Meble

RENT DESIGN
Jesteśmy liderem wypożyczalni mebli w Polsce. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdują się tylko takie, które charakteryzują się wzornictwem na najwyższym, światowym poziomie. Nasza ofertę dedykujemy zarówno przedstawicielom branży eventowej i reklamowej, jak również innego rodzaju firmom oraz odbiorcom prywatnym.

Multimedia, światło, nagłośnienie, sprzęt konferencyjny, tłumaczenia

BRILL AV MEDIA
Brill AV Media obsługuje każdy event, zapewniając pełne spektrum urządzeń technicznych, jak i profesjonalne doradztwo na każdym etapie organizacji wydarzenia. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie usług typowo konferencyjnych takich jak: tłumaczenia, głosowania czy wideokonferencje, jak również specjalistycznych technologii wideo, a także realizacji i odpowiedniego doboru nagłośnienia oraz oświetlenia.
BSCAV
Jesteśmy uznaną na rynku marką realizującą obsługę techniczną eventów oraz liderem wśród firm kongresowych w Polsce. Specjalizujemy się w nagłośnieniu, oświetleniu, obsłudze tłumaczeniowej, multimediach i systemach konferencyjnych. Dzięki zaufaniu naszych klientów już ponad 20 lat świadczymy usługi zarówno na rynku wydarzeń krajowych i międzynarodowych: gal, bankietów, konferencji, koncertów, jak i imprez kameralnych.
LIDEX
Lidex, działający od roku 1989, jest niekwestionowanym liderem rynku tłumaczeń w Polsce. Obecnie oprócz tłumaczeń ustnych: konferencyjnych, symultanicznych, a także migowych oraz pisemnych specjalizujemy się w technicznej obsłudze wszelkiego rodzaju eventów, wydarzeń, konferencji krajowych i międzynarodowych.
Kwangoko
Kwangoko to polski producent oświetlenia przemysłowego i drogowego LED. W naszych oprawach można dobrać kąt rozsyłu, barwę oraz moc światła stosownie do potrzeb W projektowaniu naszych lamp kierujemy się zasadą ZERO WASTE, co w praktyce oznacza możliwość wymiany każdego elementu. W ten sposób produkt osiąga długą żywotność oraz nadaje się do modernizacji po skoku technologicznym np. źródeł światła (zhaga). Dbamy również o to, aby emitowane światło było zdrowe dla oczu oraz w przypadku opraw zewnętrznych nie tworzyło zanieczyszczeń światłem (light pollution).
Media Crew
Naszym językiem jest film. Produkujemy video w różnych budżetach dla potrzeb rynku komercyjnego oraz eventowego. Tłumaczymy reklamy i przystosowujemy je do rynku Polskiego, tworzymy kontent krótkich filmów produktowych, promocyjnych i wielu innych Video Marketing, Transmisje, Streaming i Webinary, Platformy VOD oraz e-learning, Mobilne Studio
Berry Life
Zapewniamy kompleksową obsługę eventów. Nasze realizacje cechuje spójna koncepcja, od projektu, przez dobór nośników i techniki eventowej, po kreację kontentu i produkcję wydarzenia. W centrum naszego zainteresowania są multimedia, ale oferujemy także wsparcie w organizacji pozostałych elementów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy. Zapewniamy sprzęt AV, realizację wizji, światła i dźwięku. Oświetlenie i nagłośnienie dobieramy do wymogów przestrzeni i liczebności uczestników.

Usługi telekomunikacyjne & internetowe

TSE. Laser Light & Sound
Mamy ponad 20 lat doświadczenia. Rocznie realizujemy 500 produkcji. Jesteśmy liderem w branży techniki scenicznej. Specjalizujemy się w dostarczaniu i obsłudze multimediów, oświetlenia, nagłośnienia oraz konstrukcjach scenicznych. Realizujemy kompleksowo: wydarzenia specjalne, konferencje, pokazy mody, koncerty, plenerowe festiwale i programy telewizyjne.
INTELLIGENT TECHNOLOGIES S.A.
Intelligent Technologies S.A. od 15 lat świadczy usługi z zakresu rozwiązań telekomunikacyjnych, zapewnia kompleksową obsługę teleinformatyczną wielu firm i instytucji publicznych. Zespoły tworzą pracownicy o najwyższych kompetencjach w swojej dziedzinie. Ich wiedza i doświadczenie zagwarantują Ci zadowolenie z obsługi na każdym etapie procesu od sprzedaży, po wdrożenia i utrzymanie usługi.

Usługi reklamowe i poligraficzne, totemy

IVADECO
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA GRAFICZNA IMPREZ ORAZ INDYWIDUALNYCH STOISK TARGOWYCH - WYDRUKI WIELKOFORMATOWE - LITERY I ZNAKI PRZESTRZENNE - PRZENOŚNE SYSTEMY EKSPOZYCYJNE - FLAGI, BANERY, NAKLEJKI
CENTRUM POLIGRAFII
Jesteśmy jedną z czołowych drukarń cyfrowych, działających na terenie województwa mazowieckiego. Oferujemy kompleksową obsługę firm – od przygotowania prac, poprzez druk czarno-biały i kolorowy, na obróbce introligatorskiej i uszlachetnianiu skończywszy.

Usługi spedycyjne

EXPOSPED
Firma ExpoSped Sp. z o.o. już od ponad 20 lat działa na rynku logistyki targowej, oferując pełen zakres usług, związanych z obsługą transportowo - spedycyjną eksponatów i towarów przeznaczonych na imprezy targowe, kongresy, konferencje, eventy. Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę na terenach wystawienniczych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.
NETLOG
Wymagania, które sobie stawiamy, są naszymi największymi wyzwaniami, a naszym celem jest ich dobra realizacja! Dlatego lista naszych zadowolonych klientów jest coraz dłuższa, a spektrum oferowanych usług – coraz szersze. Z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie także i na miarę Państwa potrzeb!

Zabudowa wystawiennicza

EXPOSTYL
Tworzymy stoiska targowe w oparciu o najnowsze trendy w zakresie wystawiennictwa i przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Staramy się także wykraczać poza utarte ramy i projektujemy stoiska wystawiennicze niestandardowe, wykorzystując ciekawe, niebanalne pomysły i propozycje naszych klientów. Wszystkie prace wykonuje nasz zespół doświadczonych projektantów w oparciu o systemy OCTANORM, MAXIMA LIGHT.
MAWER
Zapewniamy pełen zakres usług wystawienniczych i reklamowych od projektu poprzez wykonanie, montaż i obsługę stoisk na imprezach targowych oraz konferencjach w kraju i za granicą. Mamy na swoim koncie setki projektów stoisk indywidualnych, wystaw zbiorowych oraz ekspozycji narodowych prezentowanych w Europie i na świecie.
OMDEXPO POLSKA
Firma OMDEXPO POLSKA Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i realizacji stoisk targowych, stoisk w galeriach handlowych, wysp sprzedażowych oraz salonów sprzedaży w kraju i za granicą. Naszym Klientom proponujemy usługi graficzne i multimedialne w ramach tworzenia reklamy. Posiadamy także możliwość wypożyczania mebli na potrzeby targów, wystaw, konferencji lub innych prezentacji.
PRACOWNIA SZTUK PLASTYCZNYCH
Mamy niemal 70 lat doświadczenia. Nasz dorobek to ponad 5000 realizacji. Łączymy tradycję z nowoczesnym podejściem technologicznym i aktualnymi trendami. Doceniamy naszą bogatą historię, a jednocześnie idziemy z duchem czasu. To uczyniło nas liderem na polskim rynku targowym.
BerryLife
Zajmujemy się kompleksową budową multimedialnych stoisk targowych od koncepcji, przez projekt, aż po wykonanie i obsługę. Dostarczamy też zaawansowane rozwiązania multimedialne na stoiska targowe budowane przez inne firmy. Oferujemy nowoczesną formę i nieograniczone możliwości aranżacji dzięki wykorzystaniu ścian tworzonych z ekranów LED. Korzystamy z nowoczesnych technologii, tworząc niezapomniane i intrygujące realizacje. Każdego roku, realizujemy z sukcesem kilkaset zleceń i od wielu lat cieszymy się zaufaniem zarówno globalnych marek jak i lokalnych partnerów biznesowych.

Hotele

Leonardo Royal Hotel
Hotel Leonardo Royal zlokalizowany jest w biznesowej dzielnicy Wola, w centrum Warszawy. Hotel znajduje się na najwyższych piętrach budynku JM Tower, który należy także do jednych z najwyższych budynków Warszawy.
Varsovia Apartments
Varsovia Apartamenty Kasprzaka to 311 w pełni wyposażonych, klimatyzowanych apartamentów, które stanowią ofertę dla Gości odwiedzających Warszawę zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. W obiekcie znajdują się 4 typy luksusowych apartamentów, przeznaczonych dla osób ceniących sobie nowoczesność, komfort i funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni.
Vola Residence
Vola Residence and Conference to więcej niż ekskluzywny Hotel. Stworzyliśmy jedyne w Warszawie „Business place to live”. Perfekcyjne wykończenie w stylu glamour, komfortowe pokoje, bogate wyposażenie. Wszystko jest nowe, czyste, przytulne.
Warsaw Design Apartments
Warsaw Design Apartments o nowoczesne apartamenty, które zostały stworzone z myślą o osobach poszukujących komfortowych miejsc noclegowych w Warszawie. Każdy apartament stanowi samodzielne, w pełni wyposażone mieszkanie, które może stanowić znakomitą alternatywę dla tradycyjnego hotelu.
a&o Hostels
Nowy a&o Warszawa Wola znajduje się w pobliżu dworca Warszawa Centralna. Oferta hostelu jest bardzo zróżnicowana od jedno oraz dwuosobowych pokoi, po rodzinne i wieloosobowe. Goście skorzystać mogą również ze śniadania w formie bufetu oraz obszernego parkingu. Bar i recepcja dostępne są całodobowo. a&o Warszawa Wola to świetne rozwiązanie zarówno dla podróżujących indywidualnie, jak i grup. Do EXPO XXI można dotrzeć z hotelu pieszo w zaledwie 17 minut, a samochodem w zaledwie 3 minuty.

Inne

AMLUX
Firma AMLUX Sp. z o. o. działa na polskim rynku od 1989 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu usług czyszcząco - porządkowych we wszelkiego typu obiektach użyteczności publicznej i terenach zewnętrznych do nich przylegających. Nasze usługi realizujemy na terenie całej Polski. Powierzchnie sprzątane przez nas wynoszą obecnie 4 miliony m2. Zatrudniamy około 4 tysięcy osób bezpośrednio przy sprzątaniu.
Zobacz w jaki sposób najszybciej dostaniesz się na Expo XXI
zobacz jak dojechać

Wykonanie visentcoders.com