Lato wszędzie...

AKTUALNOŚCI
06 June 2018

Okres letni zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wdrażanie kolejnych etapów planu rozwoju EXPO XXI Warszawa. Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne oraz rozwiązania techniczne, takie jak brak filarów, możliwość podziału hal na dowolne metraże, ich dźwiękoszczelność czy wysokość do 10 metrów. Chcąc zapewniać najwyższy poziom obsługi, a co za tym idzie zwiększać satysfakcję każdego z naszych partnerów, w najbliższych tygodniach przeprowadzimy szereg prac remontowo-modernizacyjnych. Kolejnymi działaniami zaplanowanymi na okres letni jest zwiększenie zieleni przed i w obiekcie oraz podążając za duchem czasu, wprowadzenie nowych technologii w celu jego digitalizacji.

Druga połowa tego roku oraz rok 2019 przyniosą nam kolejny wzrost liczby nowych oraz powracających wydarzeń. W maju oficjalnie ogłosiliśmy współpracę, z której jesteśmy wyjątkowo dumni. Pani Agnieszka Huszczyńska, reprezentująca firmę Evential, zorganizuje w EXPO XXI Warszawa trzy znane i niezwykle doceniane na rynku projekty: Kongres Szefów Kuchni, Kongres Wyposażenia Wnętrz Concept@Design oraz Forum Branży Eventowej, którego jesteśmy również strategicznym partnerem. Zależy nam nie tylko na usprawnieniu, ale i uprzyjemnieniu współpracy z organizatorami wydarzeń, dlatego przygotowujemy dla nich obecnie szereg dodatkowych udogodnień oraz niespodzianek, o których niebawem poinformujemy. Najważniejsze są dla nas relacje, które nawiązujemy każdego dnia. Expo XXI Warszawa tworzą ludzie. Nasi klienci są naszymi partnerami i dbamy o to, aby być dla nich na każdym szczeblu współpracy.

Jedną z niezaprzeczalnych zalet EXPO XXI Warszawa jest lokalizacja. Jest to jedyny obiekt multivenue, który znajduje się w tak bliskiej odległości od centrum Warszawy, od którego dzieli nas zaledwie 10 minut samochodem czy komunikacją miejską. Wola jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. W ciągu ostatnich lat powstała tu druga linia metra oraz rozwinęły się linie autobusowe i tramwajowe, komunikując tę dzielnicę  w niezwykle sprawny sposób z resztą miasta. Rozwój komunikacji miejskiej w okolicy znacznie ułatwi dojazd do naszego obiektu. Na Woli powstało również ponad 0,5 mln. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej, a dzięki rozwojowi przestrzeni publicznej, handlu detalicznego oraz usług dodatkowych dzielnica Wola stała się jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji do życia. Z roku na rok powstają tu kolejne osiedla mieszkaniowe. Ze względu na położenie w sercu tętniącej życiem dzielnicy, od dłuższego czasu pracujemy nad zaangażowaniem się w szerszy sposób w życie kulturalne warszawiaków. Obecnie z naszymi partnerami realizujemy kilka nowych projektów skierowanych do klientów komercyjnych, o których niebawem będziemy informować na naszym profilu Facebook oraz poprzez stronę internetową.

 

 

 

 

LinkedIn

Zobacz również

Pełna lista aktualności
Zobacz w jaki sposób najszybciej dostaniesz się na Expo XXI
zobacz jak dojechać

Wykonanie visentcoders.com