Jedna data – jedno miejsce!

AKTUALNOŚCI
09 December 2020

Automaticon 2021, Elektrotechnika 2021 i Targi Światło 2021 w jednym, nowym terminie!

Rok 2020 był dla całego przemysłu spotkań rokiem pełnym wyzwań i zmian. Organizatorzy szukali innowacji i niecodziennych rozwiązań. Jednym z takich rozwiązań jest organizacja trzech wydarzeń w jednym terminie, w gościnnych progach Expo XXI. W dniach 19-21 maja 2021 roku odbędą się: 26-te Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON 2021, 19-te Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2021 i 29-te Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2021.

Przeprowadzenie trzech imprez jednocześnie otwiera zarówno przed wystawcami, jak i odwiedzającymi zupełnie nowe możliwości, stwarza wspólną przestrzeń wymiany wiedzy, rozwiązań i pomysłów potrzebnych nie tylko do przezwyciężenia trudności wynikających z epidemii, ale również do spojrzenia z optymizmem na następne lata.

Przedstawione zostaną najnowsze rozwiązania produktowe, maszyny, urządzenia, technologie i innowacyjne pomysły, które są niezbędne do realizacji nie tylko nowych projektów, ale także do działań modernizacyjnych w przemyśle, energetyce, budownictwie oraz inwestycjach samorządowych.

Expo XXI, wraz z organizatorami: Siecią Badawczą Łukasiewicz - Przemysłowego Instytutu Automatyki i Pomiarów PIAP i Agencji SOMA, dokłada wszelkich starań, aby wydarzenie to stało się jedną z najważniejszych imprez targowych 2021 roku. Chcąc zapewnić gościom bezpieczeństwo, wydarzenie odbędzie się zgodnie z najwyższymi standardami sanitarnymi i przy przestrzeganiu wszelkich zaleceń odpowiednich służb.

LinkedIn

Zobacz również

Pełna lista aktualności
Zobacz w jaki sposób najszybciej dostaniesz się na Expo XXI
zobacz jak dojechać

Wykonanie visentcoders.com