Expo XXI wróciło do działalności eventowej!

AKTUALNOŚCI
23 November 2020

Uchylono decyzję Ministra Zdrowia o budowie szpitala tymczasowego w Expo XXI w Warszawie. W związku z tym centrum kongresowo – wystawiennicze powróciło do swojej normalnej działalności eventowej.           

Warszawskie Expo XXI już wiosną tego roku zgłaszało stronie rządowej gotowość udostępnienia hal na potrzeby walki z Covid-19. Decyzja ta wynikała z naszej troski o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich Polaków. Lokalizacja, kubatura hal, dostępna infrastruktura oraz doświadczony zespół, to czynniki, które sprawiają, że Expo XXI spełniało wszystkie warunki niezbędne do zorganizowania, drugiego w Warszawie, szpitala tymczasowego.

Po decyzji władz, które wskazały Expo XXI, jako lokalizację szpitala, niezwłocznie i w pełnej gotowości przystąpiliśmy do prac wraz z Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim oraz Wojskowym Instytutem Medycznym. Współpraca ta trwała nieprzerwanie przez ponad 2 tygodnie. Następnie WIM zdecydował się na przeniesienie lokalizacji szpitala do hali, którą dysponuje na co dzień.

W związku z powyższą sytuacją Expo XXI nie jest już przygotowywane do roli szpitala tymczasowego i wraca do swych codziennych funkcji eventowych. 

Przez ponad 20 lat obecności Expo XXI na rynku, hale gościły nie tylko targi i konferencje, ale również kongresy polskich partii politycznych. Dzięki rozbudowanej infrastrukturze, UEFA wybrała warszawskie Expo XXI na centrum nadawcze w czasie Euro 2012. Przez lata Expo XXI nadawało ton warszawskiemu i polskiemu środowisku kongresowo-eventowemu, realizując wymagające wydarzenia (m.in. konferencję ramówkową TVN, Europejski Kongres Psychiatrii EPA, czy Women in Tech Summit) i zawsze na pierwszym miejscu stawiając bezpieczeństwo gości i organizatorów. W trakcie zakazu organizacji wydarzeń, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, Expo XXI uruchomiło w swoich przestrzeniach studio multimedialne.

Nowa normalność branży spotkań po epidemii oparta jest na bezpieczeństwie oraz zachowaniu zasad reżimu sanitarnego. Jako obiekt wielofunkcyjny kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo naszych gości i klientów - jesteśmy gotowi na ich powitanie. 

LinkedIn

Zobacz również

Pełna lista aktualności
Zobacz w jaki sposób najszybciej dostaniesz się na Expo XXI
zobacz jak dojechać

Wykonanie visentcoders.com