Jedno miejsce, więcej możliwości online!

AKTUALNOŚCI
05 June 2020

Ostatnie miesiące były dla Expo XXI czasem wytężonej pracy. Spowodowane pandemią COVID-19 zmiany w branży spotkań dały nam możliwość wypracowania zupełnie nowej oferty dla naszych klientów. Dostosowaliśmy ją do zasad bezpieczeństwa oraz wytycznych dotyczących bezpiecznej organizacji spotkań. Współpracując z najlepszymi firmami w Polsce, pokazujemy, że wykorzystanie najnowszych technologii daje nam nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni. Hasło: Jedno miejsce, wiele możliwości, zastępujemy więc nowym: Jedno miejsce, więcej możliwości online!

Od pierwszych dni maja działa Expo Online Center. To unikalna przestrzeń dedykowana realizacji różnorodnych projektów, jedyna w Polsce z kamerą 360 °  oraz własnym wozem transmisyjnym. Studio pozwala na realizację webinarów, szkoleń, prezentację produktów i niemal wszystkiego, co funkcjonuje lub dopiero zaistnieje na rynku. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, Expo Online Center może z powodzeniem stać się sceną koncertową, czy miejscem realizacji nowoczesnej konferencji. W Expo Online Center wykorzystano ponad 100 metrów kwadratowych diody, 100 urządzeń inteligentnych i ekrany w technologii full black. Połączenie najnowszych technologii, profesjonalnej obsługi oraz podwyższonych standardów bezpieczeństwa, zapewnia realizację najśmielszych pomysłów.
Szczegóły na: Expo Online Center

Przez cały czerwiec dostępne jest również Multimedialne Studio Berry Life. Przestrzeń ta wyposażona jest w ekrany LED pozwalające na dowolną aranżację przestrzeni. Zespół profesjonalistów dostępny w studio zapewni fachową obsługę oświetlenia studyjnego, kamer czy kranu. Berry Life to firma z ponad dziesięcioletnim stażem w kompleksowej obsłudze audiowizualnej eventów, warto więc skorzystać z ich doświadczenia. Realizatorzy wizji, kamer i oświetlenia zadbają o to, aby materiały były najwyższej jakości, scenarzysta pomoże w jak najlepszym dopasowaniu treści, a kierownik planu sprawi, że cała realizacja przebiegnie gładko. Studio polecamy do realizacji webinarów, konferencji online oraz eventów hybrydowych do 150 osób.
Szczegóły na: Berry Life

Main Stage Live to ostania odsłona działań online Expo XXI. Miejsce to dedykowane jest projektom muzycznym, ale jego możliwości są znacznie większe. Jak na przestrzeń multimedialną przystało, Main Stage Live wyposażono w ponad 100 metrów kwadratowych ekranu LED, ponad setkę urządzeń inteligentnych oraz oczywiście scenę o wymiarach 12m x 14m. Powierzchnia pozwoli na nagranie lub transmisję online koncertu czy teledysku. Jest to idealne miejsce dla koncertów, festiwali, spektakli czy pokazów mody. W tym miejscu Sky is the limit!
Szczegóły na: Main Stage Live

Nie samą pracą żyje Warszawa! Po całym tygodniu wypełnionym obowiązkami przychodzi czas na zasłużony relaks. Spotkajmy się w największym kinie samochodowym w Polsce! Na terenie Expo XXI w czerwcowe weekendy działa Kolektor-Kino Samochodowe. Dla wszystkich kinomaniaków, stęsknionych za wielkim ekranem, przygotowaliśmy 600 calowy ekran i strefę gastronomiczną. Współpraca Rival Group z Grupą TSE gwarantuje Wam znakomitą widoczność z każdego miejsca na „widowni” i oczywiście zachowanie wszelkich środków ostrożności. Weekendowy repertuar kryje w sobie filmy nagradzane na uznanych festiwalach i kultowe tytuły. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie!
Szczegóły na: Kolektor- Kino Samochodowe

                

              

LinkedIn

Zobacz również

Pełna lista aktualności
Zobacz w jaki sposób najszybciej dostaniesz się na Expo XXI
zobacz jak dojechać

Wykonanie visentcoders.com