Co u nas słychać?

AKTUALNOŚCI
26 May 2020

Ostatnie miesiące były dla naszej branży wyzwaniem, z jakim nigdy wcześniej nie było nam dane się zmierzyć. Pandemia wirusa COVID-19 wymusiła najpierw spowolnienie, a następnie zamrożenie całych sektorów gospodarki w Polsce i na świecie. Branża spotkań wyjątkowo dotkliwie odczuwa skutki tej sytuacji. Póki co, perspektywy na odmrożenie i powrót do normalności są nieznane. Jako Expo XXI stawiliśmy czoła wyzwaniu, jakie niesie za sobą nowa rzeczywistość. W jednej z naszych hal powstało multimedialne studio Expo Online Center, czyli unikalna przestrzeń do realizacji różnorodnych projektów, jedyna w Polsce z kamerą 360 ° i własnym wozem transmisyjnym. To studio pozwala na realizację webinarów, szkoleń, prezentacji produktów, i tak naprawdę prawie wszystkiego, co możemy sobie wymarzyć. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, Expo Online Center może z powodzeniem stać się sceną koncertową, czy miejscem realizacji konferencji. Jest to nowoczesna alternatywa pozwalająca organizować eventy bezpiecznie i z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Z radością patrzyliśmy na branże, których pandemia nie dotknęła i mogły dalej pracować nad swoimi projektami. Dzięki temu do Expo XXI można wygodnie dojechać metrem! W kwietniu do użytku oddana została stacja Płocka, z której od Expo dzieli tylko spacer. Projektanci stacji nie zapomnieli o przemysłowej historii Woli, nawiązując do niej kolorami miedzi i brązu. Z ciekawostek, które warto wiedzieć jest fakt, że w czasie budowy metra natrafiono na fragmenty prehistorycznego szkieletu słonia leśnego. Można go podziwiać w specjalnej przeszklonej gablocie na terenie stacji.

Oprócz metra, autobusu czy tramwaju, do Expo można wygodnie dojechać pociągiem! Dworzec Zachodni znajduje się bardzo blisko naszego centrum. Cieszymy się, że PKP PLK rozstrzygnęły przetarg na modernizację tego obiektu. Peron 8, który znajduje się zaledwie 600 metrów od naszego obiektu, zostanie połączony przejściem podziemnym z głównym budynkiem dworca. Ten zaś stanie się centrum przesiadkowym z prawdziwego zdarzenia!

Mamy nadzieję, że w kolejnych etapach odmrażania gospodarki, znajdą się wydarzenia B2B oraz małe konferencje. Mamy oczywiście na uwadze bezpieczeństwo naszych gości i pracowników, ale musimy też powoli wracać do normalności w branży. Od samego początku Expo XXI stosuje się do wszystkich zaleceń GISu i Sanepidu, jesteśmy więc gotowi na organizację wydarzeń w reżimie sanitarnym.

LinkedIn

Zobacz również

Pełna lista aktualności
Zobacz w jaki sposób najszybciej dostaniesz się na Expo XXI
zobacz jak dojechać

Wykonanie visentcoders.com