Jak było - czyli wiosna w EXPO XXI

AKTUALNOŚCI
16 July 2019

Kolejna wiosna za nami a Warszawskie Centrum EXPO XXI nadal w rozkwicie. Kalendarz imprez organizowanych w naszym obiekcie systematycznie zapełnia się nowymi tytułami, a my możemy rozpocząć letni sezon z plecakiem pełnym doświadczeń. Pierwsza połowa roku była dla nas niemałym wyzwaniem i na pewno długo będziemy wspominać uśmiechnięte twarze zadowolonych klientów. Portfolio obiektu poszerzyło się o kolejne eventy a większość z nich to duże wydarzenia liczące ponad 500 osób.  Na powodzenie EXPO XXI Warszawa składa się niemal 20 letnie doświadczenie zespołu, szerokie możliwości aranżacyjne oraz techniczne obiektu. Osiągnięte sukcesy dodały nam wiatru w żagle i jeszcze bardziej zmobilizowały do działania w nowym sezonie.Jedną z niezaprzeczalnych zalet EXPO XXI Warszawa jest jego lokalizacja. Jest to jedyny obiekt multivenue, który znajduje się zaledwie 10 minut od centrum Warszawy. Dodatkowym atutem jest doskonale rozwinięta sieć linii tramwajowych i autobusowych, wraz z dostępem do infrastruktury drogowej i parkingów P+R. W najbliższym czasie zostaną zakończone prace nad budową 3 nowych stacji II linii metra, oraz zostanie otwarta kładka między Stacją Wola a Dworcem Zachodnim. Atrakcyjność tej lokalizacji jeszcze bardziej się wzmocni.Idealnym dowodem na to, że Warszawskie Centrum Expo cieszy się popularnością oraz zaufaniem klientów jest fakt, że coraz więcej międzynarodowych eventów, odbywa się  właśnie w naszym obiekcie.

Jeśli w Polsce, to tylko w EXPO XXI

W tym roku zaufali nam organizatorzy Europejskiego Kongresu Psychiatrii (European Psychiatric Assocaition Congress) oraz Amazon Web Services Summit,  którzy po raz pierwszy jako lokalizację swoich eventów wybrali Polskę. Oba te wydarzenia były dla nas sprawdzianem, który jak się okazało zdaliśmy z najwyższą notą. Zadowoleni klienci chwalili szerokie możliwości adaptacyjne obiektu EXPO XXI oraz profesjonalizm zespołu.

Z myślą o zdrowiu 

KENES Group, Organizator Europejskiego Kongresu Psychiatrii, co roku wybiera inną lokalizację w Europie. Dzięki staraniom EXPO XXI oraz Warsaw Convention Bureau, w dniach 6-9 kwietnia, 27. edycja kongresu odbyła się w Polsce. Ponad 4300 profesjonalistów i międzynarodowych ekspertów z dziedziny psychiatrii spotkało się w Warszawskim Centrum Expo XXI, aby przez 4 dni dyskutować na temat szeroko pojętej dziedziny psychiatrii, psychologii oraz badań klinicznych. Naszym gościom zapewniliśmy salę plenarną dla 2000 osób, 11 sal dla równolegle odbywających się sesji oraz prawie 5000 mkw. powierzchni wystawienniczej przeznaczonej na potrzeby stoisk i cateringu. Starania o pozyskanie kongresu do Warszawy trwały ponad dwa lata.

Z głową w chmurach 

Podczas Amazon Web Services Global Summit, który odbył się w naszym obiekcie 30 maja, gościło ponad 2200 osób zainteresowanych tematem nowych i innowacyjnych technologii. Całe wydarzenie wymagało udostępnienia ponad 5000 m2 powierzchni wystawienniczej przeznaczonej na potrzeby wystawy i sali plenarnej, ponad 2000 m2 powierzchni dla 5ciu równolegle odbywających się sesji oraz wydarzeń towarzyszących. Podczas wydarzenia uczestnicy mogli skorzystać ze starannie wyselekcjonowanych szkoleń, wziąć udział w panelach związanych z nowościami w branży, bezpieczeństwem, migracją i rozwojem aplikacji w chmurze oraz poznać ciekawe osobistości ze świata branży. Gościem specjalnym eventu był Glenn Gore, architekt AWS z ponad 20 - letnim doświadczeniem w branży technologicznej. 

Delegacja z USA

Wyjątkową okazją do omówienia przyszłości sektora usług biznesowych była 10. Jubileuszowa edycja konferencji Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL), która odbyła się w naszym obiekcie w dniach 12-13 czerwca. Organizacja wydarzenia wymagała od nas udostępnienia całego budynku głównego na potrzeby wystawy i strefy sponsorskiej oraz wygospodarowania przestrzeni na salę plenarną dla blisko 1 500 osób. Czołowi liderzy biznesu, politycy i ekonomiści debatowali na temat perspektyw politycznych oraz największych wyzwań dla sektora usług biznesowych oraz gospodarki na najbliższe 10 lat. ABSL Summit stworzył także możliwość wzięcia udziału w bogatych merytorycznie panelach i prezentacjach. Zwieńczeniem wydarzenia było przemówienie Prezydenta Bill Clintona.

Kolejny Jubileusz

Jednodniowa konferencja dla 3000 osób, 60 autokarów, 50 stoisk partnerskich ze sceną prezentacyjną,
2 modelowe sklepy przyszłości, całodniowy catering i wieczorny koncert to w skrócie 25-lecie Lewiatana, które gościliśmy z agencją Brand New. Początkowe obawy związane z tymi liczbami, logistyką, złożonością i tempem programu po kilku spotkaniach zostały rozwiane, a w trakcie eventu nasza ekipa techniczna, podwykonawcy i obsługa parkingu poradzili sobie na złoty medal. Klient, uczestnicy i agencja zadowoleni! Pozostaje czekać na 30-tkę marki - minie szybko, to już niedaleko, w końcu „Do Lewiatana jeden krok…”

Szersza perspektywa 

Polskie Towarzystwo Okulistyczne również dostrzegło potencjał naszego obiektu. Kolejne już pięćdziesiąte spotkanie okulistów Polskich obyło się w czerwcu w EXPO XXI. Coroczny zjazd miał charakter edukacyjny, podczas którego lekarze i eksperci z tej dziedziny mogli wzbogacić się o nowe doświadczenia, zdobyć wiedzę merytoryczną na temat rozwiązań trudnych przypadków, wymienić się poglądami  oraz wziąć udział w sesjach plenarnych na temat bieżących spraw medycyny, organizowanych przez wybitnych lekarzy okulistów.  

Wytatuowane EXPO XXI   

W dniach 27-28 kwietnia, na terenie obiektu miało miejsce unikalne wydarzenie, które pozwoliło poczuć i  zobaczyć z bliska niesamowity świat tatuażu. Warsaw Tatto Days 2019 stworzyło jedyne takie miejsce, w którym mieliśmy okazję spotkać 400 wyjątkowych artystów z Polski i  zza granicy oraz podziwiać ich fantastyczne prace,. Na odwiedzających event czekała długa lista atrakcji takich jak: konkursy na najlepsze tatuaże, strefa mody, pokaz iluzji, pokaz tancerek ognia, koncert, wystawy customowych aut, rowerów i motocykli oraz wiele innych. Dla smakoszy i koneserów street foodów organizatorzy przygotowali specjalną strefę food trucków. Warsaw Tattoo Days było idealnym miejscem do zaczerpnięcia inspiracji na pierwszą lub kolejną ''dziarę". My już swoją mamy!

Eventy robią procenty

W upalny czerwcowy weekend zagościł w naszych progach  Festiwal Piwowarów Domowych  2019. Na gości spragnionych nowych smaków czekała niepowtarzalna możliwość degustacji ponad 200 różnego rodzaju piw. Jeśli ktoś zastanawiał się nad warzeniem piwa w domu, to uczestnictwo w festiwalu pomogło rozwiać wszystkie wątpliwości i zachęcić do tego typu produkcji. Organizator, w programie eventu, przewidział ogłoszenie wyników Mistrzostw Polski -  34 sędziów oceniło 625 piw z 671, zgłoszonych do konkursu. Niesamowite stoiska oraz unikatowe piwa, przygotowane według autorskich procedur zawarzyły o sukcesie wydarzenia. Piwowarów Domowych 2019. Do konkursu zgłoszono 671 piw,  z czego oceniono 625. 

Pobudzeni wiosenną energią nie zwalniamy tempa i już teraz szykujemy się na nowy sezon eventowy, który rozpocznie się już we wrześniu. Aby dostosować się do ciągle zmieniających się potrzeb Zarząd obiektu zaplanował szereg zmian takich jak nowy sprzęt, wymiana klimatyzacji, wykładzin, oraz infrastrukturalne remonty, które nie tylko wpłyną na jakość świadczonych usług ale i zwiększą zadowolenie partnerów oraz gości odwiedzających obiekt. Dodatkowo aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów jednym z obecnych priorytetów jest poszerzenie portfolio usług oraz wprowadzenie najnowszych dostępnych na rynku technologii. Na początku czerwca zaprezentowaliśmy nową stronę internetową EXPO XXI, na którą serdecznie zapraszamy.  A tymczasem ładujemy akumulatory nowymi inspiracjami i prężnie działamy! 

Do zobaczenia wkrótce!

 

LinkedIn

Zobacz również

Pełna lista aktualności
Zobacz w jaki sposób najszybciej dostaniesz się na Expo XXI
zobacz jak dojechać

Wykonanie visentcoders.com