Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Kalendarz [zwiń]

[ Wydarzenia bieżące ]

Wybierz rok

Wybierz miesiąc

Wyszukaj

Pobierz Kalendarz PDF Wyświetl Kalendarz PDF

Hala H2

Centralna, reprezentacyjna hala w ramach EXPO XXI Warszawa. Znajduje się w niej wejście główne do budynku, foyer oraz wydzielone przejścia do Hal nr 1 i nr 3, dwie klatki schodowe prowadzące na piętra : konferencyjne, biurowe i do garażu, bar, toalety oraz główne pomieszczenie sterujące budynkiem.

 

Kształt hali opisany jest na bazie trójkąta. Powierzchnia użytkowa: 1 050 m², wysokość użytkowa 3,9 m.

 

Podłoga hali pokryta jest płytkami terakotowymi o podwyższonej trwałości, dzięki czemu nie trzeba dodatkowo aranżować pokryć w trakcie imprez. Obciążenie użytkowe podłogi wynosi 500 kg / m². Obciążenie można zwiększyć po zastosowaniu dodatkowych elementów ułożonych na podłodze.

 

Wwiezienie większych elementów do hali nr 2 możliwe jest poprzez automatyczne drzwi główne:

wysokość - 2,7 m
szerokość - 1,95 m.


W Hali nr 2 podłączenia do instalacji zlokalizowane są w tablicach wnękowych na ścianach dokoła sali. Hala nr 2 posiada kilka niezależnych systemów bezpieczeństwa:
1. System detektorów dymu i temperatury
2. System klap oddymiających
3. Podręczny sprzęt gaśniczy tj. hydranty i gaśnice
4. 12 drzwi ewakuacyjnych wokół hali


Na terenie hali może przebywać w jednym czasie maksymalnie 1050 osób, w zależności od charakteru imprezy oraz zainstalowanych dekoracji i wyposażenia.
W zależności od potrzeb imprezy hala może być oświetlona światłem dziennym (przeszklone boczne ściany) lub całkowicie wyciemniona.


Kolorystyka hali na poziomie 0:
ściany - ceglasty, klinkier
podłoga - ciemny zielony
sufit - kasetonowy, biały

Hala 2 - rzut z góry

Hala 2

Hala 2 - aranżacje

Dane techniczne

Zaznacz interesującą Ciebie część Warszawskiego Centrum EXPOXXI lub wybierz ją używając do tego celu przycisków pod zdjęciem.

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2017/02/01

Pozytywna współpraca EXPO XXI Warszawa z Zarządem Transportu Miejskiego

Przed nami nadzwyczaj bogaty w imprezy sezon i miesiące pełne targów i imprez. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dzięki pozytywnej współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego usprawniamy dojazd do EXPO XXI Warszawa.

2017/05/09

Polska w pierwszej 10, a Warszawa w pierwszej 20 w Europie! Warszawa i Polska pną się w górę w światowym rankingu ICCA!

International Congress and Convention Association ICCA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Konferencji i Kongresów) właśnie opublikowała doroczny ranking dot. Ilości spotkań organizowanych przez międzynarodowe stowarzyszenia.

2017/06/13

Davide Odella został dyrektorem sprzedaży EXPO XXI.

Do zespołu sprzedaży EXPO XXI Warszawa Davide Odella dołączył z początkiem września 2016r. jako Senior Sales Manager. Od dnia 05 Czerwca br. objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży ...