Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

W związku z nieprawdziwymi informacjami, które pojawiają się w środowisku branżowym, dotyczącymi przyszłej działalności Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o., przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, chcielibyśmy przekazać nasze oficjalne stanowisko w tej sprawie. Tym samym informujemy, iż jedyne planowane zmiany na terenie obiektu Warszawskiego Centrum EXPO XXI dotyczą prac remontowo-modernizacyjnych, które mają na celu udoskonalenie infrastruktury oraz estetyki obiektu oraz wprowadzanie nowych usług i technologii.

 

Oświadczenie

 

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności i przeznaczeniu zajmowanych obecnie terenów i obiektów na inne cele, nie związane z szeroko rozumianą działalnością wystawienniczo – konferencyjno – eventową. Pojawiające się nieprawdziwe informacje na temat przyszłości Centrum EXPO XXI Warszawa wywołują niepokój wśród naszych kontrahentów, co zapewne było intencją osób je rozpowszechniających. W celu zapobiegnięcia dalszemu narastaniu wątpliwości co do przyszłości naszej Spółki, Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI oświadcza, iż nie istniały i nie istnieją plany zakończenia funkcjonowania Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. na terenach i obiektach Centrum EXPO XXI Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

 

Działalność prowadzona na tym terenie od 2001 roku jest i będzie kontynuowana, czego wyrazem są podpisywane wieloletnie umowy najmu obiektu z naszymi stałymi i nowymi kontrahentami. Prowadzone i planowane inwestycje modernizacyjne są kolejnym dowodem na to, iż obiekt Centrum EXPO XXI Warszawa nie zmienia przeznaczenia, a skupiamy się na podnoszeniu standardu naszych usług i polepszeniu komfortu naszych klientów. Zarząd nie tylko nie planuje zmiany funkcji istniejących na terenie przy ul. Prądzyńskiego obiektów ale poważnie rozważa inwestycje w celu powiększenia infrastruktury wystawienniczo - konferencyjnej.

Prosimy osoby i firmy rozpowszechniające te nieprawdziwe informacje o zaprzestanie tego procederu – starania o pozyskanie klientów nie powinny nigdy przyjmować formy nieuczciwej konkurencji. Zaś rozległe grono naszych kontrahentów zapewniamy, iż Centrum EXPO XXI Warszawa pozostaje na targowej mapie Warszawy z długofalowymi planami dalszego rozwoju oraz dalszego wspierania działalności naszych klientów.

W wypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy wszystkich do bezpośredniego kontaktu z zespołem Warszawskiego Centrum Expo XXI Sp. z o.o.

 

Z poważaniem

Grzegorz Słyszyk            Piotr Kubica
Prezes Zarządu            Członek Zarządu

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2018/06/22

Wkroczyliśmy w 19 rok działalności EXPO XXI Warszawa

Ostatni rok, był rokiem wielu zmian w firmie, takich jak powołanie nowego zarządu oraz objęcie funkcji Dyrektora Sprzedaży przez znanego specjalistę z branży MICE Davide Odella.

2018/06/22

Okres letni zbliża się wielkimi krokami

Na przełomie lipca i sierpnia czekają nas kolejne etapy inwestycji związane z udoskonaleniem infrastruktury oraz estetyki obiektu. Od wielu lat firmy i agencje eventowe doceniają nasze wyjątkowe możliwości aranżacyjne

2018/07/10

Oświadczenie CENTRUM EXPO XXI

Jako Zarząd Warszawskiego Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. pragniemy odnieść się oficjalnie do rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji mówiących o zakończeniu przez Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o.o. prowadzonej obecnie działalności