Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Kongres Światowego Stowarzyszenia Weterynarii Małych Zwierząt WSAVA odbędzie się w 2020r. w EXPO XXI w Warszawie!

Kongres Światowego Stowarzyszenia Weterynarii Małych Zwierząt WSAVA odbędzie się w 2020r. w EXPO XXI w Warszawie!

 

Dzięki staraniom EXPO XXI Warszawa i wsparciu Warsaw Convention Bureau kolejny duży międzynarodowy kongres, liczący ponad 3000 delegatów z całego świata, odbędzie się w 2020r. w stolicy. Tym razem będzie to najważniejsza, doroczna międzynarodowa konferencja Światowego Stowarzyszenia Weterynarii Małych Zwierząt WSAVA.

 

Członkowie Stowarzyszenia WSAVA to organizacje weterynaryjne z całego świata, działające w obszarze weterynarii zwierząt domowych. Obecnie WSAVA liczy 96 organizacji, reprezentujących ponad 158 tysięcy indywidualnych lekarzy weterynarii z całego świata. Światowy Kongres WSAVA jest konferencją naukową, podczas której praktykujący lekarze weterynarii dzielą się swoimi doświadczeniami. Kongres trwa 4 dni, liczy 3000 uczestników i co roku rotuje pomiędzy regionami Azji i Oceanii, Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i obu Ameryk. Kongres nigdy wcześniej nie odbył się w naszej części Europy. W 2017r. odbędzie się w Kopenhadze w Bella Center, w 2018 w Marina Bay Sands w Singapurze, a w 2019 w Metro Toronto Convention Center w Kanadzie. Kongres organizowany jest przez KENES International.

 

„Jestem bardzo dumna i szczęśliwa, że komitet organizacyjny zdecydował się nam zaufać”, mówi Anna Górska z EXPO XXI, która zainicjowała proces starań o zdobycie kongresu WSAVA ponad dwa lata temu. Cała procedura starań o kongres była wieloetapowa i skomplikowana, tym bardziej cieszy sukces!”, dodaje. W ostatnim czasie udało nam się potwierdzić dwa duże kongresy w Warszawie, EPA 2019 i WSAVA 2020. Każdy jest inny i wymaga różnorodnych działań, których podstawą jest determinacja, cierpliwość i wsparcie władz. W przypadku WSAVA 2020 Warsaw Convention Bureau wspierało starania na każdym etapie, od organizacji bezpłatnej komunikacji dla delegatów, po współfinansowanie i aktywny udział w wizycie kontrolnej, która miała miejsce w lutym tego roku. Ważny był również stały kontakt z polskim ambasadorem, przedstawicielem WSAVA oraz współpraca z partnerami takimi jak Belvedere, gdzie zorganizowano kolację dla uczestników wizyty kontrolnej, składającą się z lokalnych polskich produktów, połączoną z degustacją polskich win.

 

Warszawa jest destynacją konferencyjną jeszcze nie do końca odkrytą na świecie. Wizyta kontrolna WSAVA, w której brali udział przedstawiciel KENES oraz WSAVA, przekonała nas po raz kolejny, że mamy bardzo dobrą infrastrukturę, profesjonalne kadry i świetną kuchnię. Musimy się tylko tym aktywnie chwalić na świecie, a organizacja dużych prestiżowych kongresów takich jak WSAVA, jest do tego świetnym narzędziem.

 

Decyzja o organizacji kongresu WSAVA w 2020r. w Polsce zapadła w listopadzie 2016r. W kraju, na ostatnim etapie, pod uwagę brane były tylko dwa miasta, Warszawa i Kraków. Promocja kongresu WSAVA 2020 w Warszawie rozpocznie się już na tegorocznym wrześniowym kongresie w Kopenhadze.

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2017/03/20

Kongres Światowego Stowarzyszenia Weterynarii Małych Zwierząt WSAVA odbędzie się w 2020r. w EXPO XXI w Warszawie!

Dzięki staraniom EXPO XXI Warszawa i wsparciu Warsaw Convention Bureau kolejny duży międzynarodowy kongres, liczący ponad 3000 delegatów z całego świata...

2017/05/09

Polska w pierwszej 10, a Warszawa w pierwszej 20 w Europie! Warszawa i Polska pną się w górę w światowym rankingu ICCA!

International Congress and Convention Association ICCA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Konferencji i Kongresów) właśnie opublikowała doroczny ranking dot. Ilości spotkań organizowanych przez międzynarodowe stowarzyszenia.

2017/06/13

Davide Odella został dyrektorem sprzedaży EXPO XXI.

Do zespołu sprzedaży EXPO XXI Warszawa Davide Odella dołączył z początkiem września 2016r. jako Senior Sales Manager. Od dnia 05 Czerwca br. objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży ...

Szybkie linki

Szybki Kontakt

Prądzyńskiego12/14, Warszawa

(+48) 22 256 7100

sales@expoxxi.pl