Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

EXPO XXI Warszawa po raz kolejny dołącza do drużyny Szlachetnej Paczki!

EXPO XXI Warszawa po raz kolejny dołącza do drużyny Szlachetnej Paczki!

Kiedy pomyślimy o świątecznym pomaganiu, to na myśl przychodzi jeden, szczególny projekt – Szlachetna Paczka. Setki wolontariuszy, tysiące firm, instytucji i osób prywatnych łączy siły, aby w tym wyjątkowym okresie wesprzeć najbardziej potrzebujących. Wśród nich po raz trzeci jest także EXPO XXI Warszawa. W dniach 9-11 grudnia br. jeden z najbardziej popularnych obiektów eventowych stolicy udostępni halę na potrzeby magazynu Szlachetnej Paczki.

 

Współpraca ze Szlachetną Paczką weszła już na stałe do naszego eventowego kalendarza. Kiedy tylko w sklepach pojawią się świąteczne dekoracje, to my zaczynam przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Od trzech lat włączamy się w projekt jako partner, który udostępnia halę na potrzeby jednego z magazynów. To wyjątkowe uczycie wiedzieć, że w paczkach ustawionych na hali schowane są zarówno dziecięce marzenia, jak i produkty, które pomogą zapewnić beztroskie Święta osobom ubogim, chorym czy samotnym. Przez ten czas idea Szlachetnej Paczki stała się nam na tyle bliska, że sami także obejmujemy wsparciem wybraną rodzinę i realizujemy jej świąteczne potrzeby – podsumowała projekt Żaneta Berus Prezes EXPO XXI Warszawa.

 

Szlachetna Paczka jest ogólnopolskim, świątecznym projektem Stowarzyszenia Wiosna, który inspiruje prywatne osoby i firmy do obdarowania ubogich rodzin, dzieci i osób starszych świątecznymi prezentami. Projekt opiera się na pracy wolontariuszy, którzy przez kilka miesięcy zbierają dane dotyczące rzeczywistych potrzeb beneficjentów zgłoszonych do projektu. Dzięki temu trafia do nich pomoc, której najbardziej potrzebują. Tylko w zeszłym roku Szlachetna Paczka połączyła blisko milion Polaków, którzy przekazali potrzebujących rodzinom produkty spożywcze, środki czystości, ubrania, zabawki i inne niezbędne rzeczy o wartości 54 milionów złotych.

 

W weekend 9-11 grudnia br. EXPO XXI Warszawa znajdzie się w centrum świątecznych działań mazowieckiego oddziału Szlachetnej Paczki. Jedna z hal dostępnych w obiekcie zamieni się bowiem w magazyn, z którego paczki z prezentami powędrują do około 300 rodzin w województwach podlaskim, lubuskim i warmińsko-mazurskim. Finałowi będą towarzyszyły animacje, muzyka i dużo pozytywnej energii, którą wolontariusze i organizatorzy przekażą każdej osobie, potrzebującej pomocy w Święta.

 

Szczegółowe informacje dotyczące tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki oraz lista rodzin i osób czekających na pomoc, dostępne są na stronie www.szlachetnapaczka.pl.

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2016/12/09

EXPO XXI Warszawa po raz kolejny dołącza do drużyny Szlachetnej Paczki!

Kiedy pomyślimy o świątecznym pomaganiu, to na myśl przychodzi jeden, szczególny projekt – Szlachetna Paczka.

2017/01/03

Warszawa i EXPO XXI wygrywają organizację Europejskiego Kongresu Psychiatrii w 2019 roku

Ponad 3000 psychiatrów europejskich i międzynarodowych oraz ekspertów i liderów związanych z dziedziną psychiatrii przyjedzie w kwietniu 2019 roku do Warszawy

2017/02/01

Pozytywna współpraca EXPO XXI Warszawa z Zarządem Transportu Miejskiego

Przed nami nadzwyczaj bogaty w imprezy sezon i miesiące pełne targów i imprez. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dzięki pozytywnej współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego usprawniamy dojazd do EXPO XXI Warszawa.

Szybkie linki

Szybki Kontakt

Prądzyńskiego12/14, Warszawa

(+48) 22 256 7100

sales@expoxxi.pl