Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Oświadczenie

W związku z otrzymanym protokołem z posiedzenia Komisji Rozjemczej Polskiej Izby Przemysłu Targowego z dnia 24 maja 2016 roku, dotyczącego wniosku Międzynarodowego Centrum Targowego Sp. z o.o. (MCT). EXPO XXI Warszawa oświadcza, że nasza firma oraz jej przedstawiciele nie są stroną w sprawie konfliktu pomiędzy organizatorem targów ZŁOTO-SREBRO-CZAS, a organizatorem targów GOLD-EXPO.

 

EXPO XXI jest jedynie operatorem powierzchni wystawienniczej, którą to powierzchnię udostępnił GOLD-EXPO na potrzeby organizacji przez GOLD–EXPO targów, w terminie i miejscu wybranym przez GOLD–EXPO.

 

Jednocześnie potwierdzamy, że kolejna edycja Polskich Targów Złotniczo-Jubilerskich GOLD-EXPO 2016 oraz 2017, odbędzie się w niezmienionym terminie. EXPO XXI jest związane umową z organizatorem targów GOLD-EXPO i zamierza postępować zgodnie z jej warunkami. Jakakolwiek zmiana terminu czy innych warunków realizacji targów byłaby możliwa jedynie w przypadku wyrażenia takiej woli przez organizatora targów GOLD-EXPO, czyli fundacji zrzeszającej firmy z branży jubilerskiej. Do dnia dzisiejszego taka prośba ze strony organizatora do nas nie wpłynęła.

 

Protokół z posiedzenia Komisji Rozjemczej Polskiej Izby Przemysłu Targowego ma na celu wskazanie możliwych polubownych rozwiązań zaistniałego konfliktu i jak wynika z jego treści – podane przez Komisję rozwiązania mają jedynie charakter zaleceń, a nie wiążących postanowień do wykonania.

 

EXPO XXI Warszawa oświadcza, że nasza działalność biznesowa opiera się wyłącznie na wynajmie powierzchni organizatorom. EXPO XXI pozostaje i musi pozostać poza sporami dotyczącymi organizatorów targów i konkretnych branż. W związku z powyższym uważamy, że MCT nie powinno angażować nas w spór, którego istota znajduje się poza nami i który winien toczyć się na poziomie podmiotów organizujących targi.

 

EXPO XXI Warszawa jako obiekt wynajmujący przestrzeń organizatorom nie ma wpływu na zaistniały konflikt, niemniej szczerze liczy na ostateczne rozwiązanie sprawy.

 

Więcej informacji udziela:
Martyna Laskowska, Marketing & PR Manager
kom.: +48 664 494 650,
e-mail: martyna.laskowska@expoxxi.pl

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2017/02/01

Pozytywna współpraca EXPO XXI Warszawa z Zarządem Transportu Miejskiego

Przed nami nadzwyczaj bogaty w imprezy sezon i miesiące pełne targów i imprez. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dzięki pozytywnej współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego usprawniamy dojazd do EXPO XXI Warszawa.

2017/05/09

Polska w pierwszej 10, a Warszawa w pierwszej 20 w Europie! Warszawa i Polska pną się w górę w światowym rankingu ICCA!

International Congress and Convention Association ICCA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Konferencji i Kongresów) właśnie opublikowała doroczny ranking dot. Ilości spotkań organizowanych przez międzynarodowe stowarzyszenia.

2017/06/13

Davide Odella został dyrektorem sprzedaży EXPO XXI.

Do zespołu sprzedaży EXPO XXI Warszawa Davide Odella dołączył z początkiem września 2016r. jako Senior Sales Manager. Od dnia 05 Czerwca br. objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży ...