Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Targi Rema Days ponownie w EXPO XXI Warszawa

Targi Rema Days ponownie w EXPO XXI Warszawa

W dniach 4-6 lutego 2015 roku w EXPO XXI Warszawa odbędzie się 11. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays, organizowanych przez GJC Inter Media. W trakcie trzech dni najbardziej znany obiekt eventowy stolicy będzie gościł kilkuset wystawców i tysiące gości, zainteresowanych tematyką reklamy.

 

RemaDays Warsaw to największe wydarzenie w branży reklamy i poligrafii w Europie Środkowej. Na powierzchni około 14 000 m2 wystawcy z kraju i zagranicy zaprezentują najnowsze trendy z czterech obszarach: Out&InDoorSystems, GiftsWorld, TechnologyPark oraz PrintShow. Dla osób związanych z branżą reklamy RemaDays to forum wymiany wiedzy oraz inspiracji, a także niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

 

Tegoroczne targi to już ósma edycja wydarzenia, która odbędzie się w EXPO XXI Warszawa. Co roku impreza gromadzi większą rzeszę zarówno wystawców, jak i zwiedzających. W tym roku organizatorzy zapowiadają prezentację ponad 570 stoisk wystawienniczych, przygotowanych z myślą o 15 000 entuzjastów branży.

 

Organizatorzy RemaDays przygotowali także dodatkowe atrakcje, zarówno dla wystawców, jak i gości wydarzenia. Zainteresowane osoby mają możliwość wzięcia udziału w RemaCongress, czyli bezpłatnym seminarium składającym się z serii wykładów, dotyczących innowacyjnych rozwiązań w obszarze reklamy. Dla zwiedzających przygotowano również specjalną loterię, w której co roku do wygrania są atrakcyjne nagrody. Na przedstawicieli branży reklamy i poligrafii przewidziane są zaś liczne nagrody w kilku kategoriach konkursów Korony Reklamy i Gifts of the Year. Najbardziej innowacyjna technologia zaprezentowana na tegorocznych targach ma także szansę otrzymać medal The Prize for Innovative Technologies, natomiast na najlepszy katalog firmowy czeka wyróżnienie Catalogue of the Year.

 

Bilety na targi RemaDays Warsaw można nabyć w dniach 4-6 lutego 2015 roku w godzinach 9:30-16:00 w EXPO XXI Warszawa. Trzydniowy wstęp na wszystkie sektory targowe oraz RemaCongress kosztuje 30 PLN. Istnieje także możliwość zakupu promocyjnego biletu. Aby go otrzymać, wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej www.remadays.com.

Godziny otwarcia targów RemaDays Warsaw dla zwiedzających:

 4-5 lutego 2015 roku w godzinach od 9.30 do 17.30;

 6 lutego 2015 roku w godzinach od 9.30 do 16.00.

 

O EXPO XXI Warszawa

 

EXPO XXI Warszawa to nowoczesne miejsce na mapie stolicy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie EXPO XXI Warszawa odwiedza kilkaset tysięcy osób.

 

Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o Halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

EXPO XXI Warszawa to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering, reklamę i multimedia czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów. Aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu zagranicznych klientów, w ostatnich miesiącach został on rozbudowany. A do życia powołano specjalny wydział specjalizujący się w obsłudze i pozyskiwaniu zagranicznych wydarzeń.

 

Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego, Warszawska Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza. EXPO XXI Warszawa należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.

 

Więcej informacji udziela:
Dominika Socha TBWA PR
tel.: +48 22 457 06 80
kom.: +48 696 865 343
e-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2017/02/01

Pozytywna współpraca EXPO XXI Warszawa z Zarządem Transportu Miejskiego

Przed nami nadzwyczaj bogaty w imprezy sezon i miesiące pełne targów i imprez. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dzięki pozytywnej współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego usprawniamy dojazd do EXPO XXI Warszawa.

2017/05/09

Polska w pierwszej 10, a Warszawa w pierwszej 20 w Europie! Warszawa i Polska pną się w górę w światowym rankingu ICCA!

International Congress and Convention Association ICCA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Konferencji i Kongresów) właśnie opublikowała doroczny ranking dot. Ilości spotkań organizowanych przez międzynarodowe stowarzyszenia.

2017/06/13

Davide Odella został dyrektorem sprzedaży EXPO XXI.

Do zespołu sprzedaży EXPO XXI Warszawa Davide Odella dołączył z początkiem września 2016r. jako Senior Sales Manager. Od dnia 05 Czerwca br. objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży ...

Szybkie linki

Szybki Kontakt

Prądzyńskiego12/14, Warszawa

(+48) 22 256 7100

sales@expoxxi.pl