Zapisz się - Bądź na bieżąco!

  • KALENDARZ WYDARZEŃ
  • NAJNOWSZE PROMOCJE
  • NOWOŚCI Z BRANŻY

akceptuje regulamin

Wirtualne zwiedzanie

zobacz


Film Marketingowy

Zobacz

Wystawa Zieleń to życie w Centrum EXPO XXI

Wystawa „Zieleń to życie” po raz kolejny zazieleni Centrum EXPO XXI


W dniach 28-30 sierpnia bieżącego roku Centrum EXPO XXI w Warszawie zamieni się w zieloną oazę za sprawą 22. Międzynarodowej Wystawy „Zieleń to życie”, organizowanej przez Związek Szkółkarzy Polskich i Agencję Promocji Zieleni. Dwa pierwsze dni wydarzenia – czwartek i piątek, będą miały charakter branżowy. W sobotę obiekt otworzy swoje podwoje dla pasjonatów ogrodnictwa. Hasło przewodnie tegorocznej edycji Wystawy to „Klucz do ogrodu”.


„Zieleń to życie” to z całą pewnością najbardziej malowniczy event w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Zarówno wnętrze Centrum EXPO XXI, jak i przestrzeń przed obiektem wypełnią rośliny – drzewa, krzewy, bliny, trawy, pnącza, rośliny owocowe, tarasowe, a także przeznaczone do wnętrz. Nazwa imprezy wywodzi się od pierwszej edycji Wystawy, która odbyła się w 1993 roku na terenie Szkoły Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. W czasie ostatnich 20 lat wydarzenie przeszło znaczną metamorfozę - obecnie jest to najważniejsza impreza tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. W tegorocznej edycji udział weźmie się ponad 250 firm z 11 krajów, z czego 150 prezentuje rośliny. Jedno się jednak nie zmieniło. Wystawa „Zieleń to życie” tradycyjnie organizowana jest na przełomie sierpnia i września, u progu jesiennego sezonu ogrodniczego, kiedy to rośliny prezentują się najbardziej efektownie.


Podczas 22. edycji Wystawy „Zieleń to życie” na zwiedzających czekają liczne atrakcje, podzielone pomiędzy trzy dni – dwa pierwsze przeznaczone są dla firm działających w branży ogrodniczej, sobota jest zaś otwarta dla wszystkich miłośników natury. Na terenie Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 wystawcy z całej Europy zaprezentują rośliny gotowe do sprzedaży w centrach ogrodniczych i nasadzeń na terenach zielonych oraz młode rośliny i sadzonki przeznaczone do dalszej produkcji. Na firmy z branży ogrodniczej i pasjonatów czekają także pokazy techniki i technologii wspierających produkcję roślinną oraz prezentacje wyposażenia ogrodów, dekoracji, ciekawych wydawnictw i środków przeznaczonych do pielęgnacji i utrzymania roślin. Wśród bogatej oferty okazów, specjalistycznych produktów oraz ciekawych wykładów, każdy pasjonat ogrodnictwa - amator i profesjonalista, znajdzie coś dla siebie.


Przed Centrum EXPO XXI organizatorzy wraz z wystawcami zaaranżują także Ogród Pokazowy – oazę wypełnioną zielenią, w której goście Wystawy znajdą miejsce na odpoczynek, a także pozyskają nowe umiejętności podczas ogrodowych warsztatów.


Wystawa „Zieleń to życie” jest jednym z najbardziej widowiskowych wydarzeń, jakie mają miejsce w Centrum EXPO XXI. Cieszymy się, że możemy po raz kolejny gościć Związek Szkółkarzy Polskich i Agencję Promocji Zieleni we wnętrzach EXPO XXI i za każdym razem nie możemy wyjść z podziwu, jak zmieniają się one pod wpływem roślin i kwiatów. Nowoczesne zabudowania o industrialnym wystroju przeistaczają się w zielone ogrody o niezwykłej atmosferze sprzyjającej zwiedzaniu i relaksowi. Dlatego Wystawa ma tak niecodzienny charakter – to propozycja nie tylko dla pasjonatów ogrodnictwa i firm działających w branży, ale także ciekawy pomysł na spędzenie sobotniego przedpołudnia.” - skomentowała wydarzenie Żaneta Berus, Prezes Zarządu Centrum EXPO XXI. Szczegółowy program Wystawy dostępny jest na stronie internetowej www.zielentozycie.pl.


O Warszawskim Centrum EXPO XXI

Warszawskie Centrum EXPO XXI to nowoczesne miejsce na mapie Warszawy, przygotowane do profesjonalnej obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń specjalnych. Popularny i lubiany obiekt zlokalizowany przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, gości w ciągu roku ponad 200 różnego rodzaju imprez, także cyklicznych, w tym wystawy, konferencje, eventy zamknięte, pokazy mody, seminaria, bankiety, targi, imprezy kulturalne i sportowe oraz koncerty. Rocznie Warszawskie Centrum EXPO XXI odwiedza kilkaset tysięcy osób.


Główna część EXPO XXI została oddana do użytku we wrześniu 2001 roku, w 2009 roku obiekt został rozbudowany o halę nr 4. Obecnie Centrum EXPO XXI oferuje gościom ponad 20 000 m² specjalistycznej powierzchni, w tym 13 500 m² powierzchni w czterech halach, 1 500 m² powierzchni w ramach dziesięciu sal konferencyjnych i pokojów do rozmów oraz 5000 m² terenu ekspozycji zewnętrznej w parkingiem na 1500 samochodów. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.


Centrum EXPO XXI to profesjonalny partner w biznesie oferujący najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji oraz szereg usług dodatkowych związanych z organizacją wydarzeń specjalnych, w tym m.in. montaż ekspozycji i scenografii, nagłośnienie, catering czy zakwaterowanie. Największym kapitałem EXPO XXI jest doświadczenie i sprawdzony zespół specjalistów.
Wysoki standard i jakość usług EXPO XXI potwierdzają profesjonalne organizacje branżowe, których obiekt jest członkiem: UFI, ICCA, Polska Izba Przemysłu Targowego oraz Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza.


Warszawskie Centrum EXPO XXI należy do Sapphire Group, właściciela spółek EXPO XXI, Blue Business Media, Sapphire Ventures.

Więcej informacji udziela:
Dominika Socha
TBWA PR
tel.: +48 22 457 06 80
kom.: +48 696 865 343
e-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl

 

Nowości [rozwiń]

rozwiń

2017/02/01

Pozytywna współpraca EXPO XXI Warszawa z Zarządem Transportu Miejskiego

Przed nami nadzwyczaj bogaty w imprezy sezon i miesiące pełne targów i imprez. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dzięki pozytywnej współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego usprawniamy dojazd do EXPO XXI Warszawa.

2017/05/09

Polska w pierwszej 10, a Warszawa w pierwszej 20 w Europie! Warszawa i Polska pną się w górę w światowym rankingu ICCA!

International Congress and Convention Association ICCA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Konferencji i Kongresów) właśnie opublikowała doroczny ranking dot. Ilości spotkań organizowanych przez międzynarodowe stowarzyszenia.

2017/06/13

Davide Odella został dyrektorem sprzedaży EXPO XXI.

Do zespołu sprzedaży EXPO XXI Warszawa Davide Odella dołączył z początkiem września 2016r. jako Senior Sales Manager. Od dnia 05 Czerwca br. objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży ...

Szybkie linki

Szybki Kontakt

Prądzyńskiego12/14, Warszawa

(+48) 22 256 7100

sales@expoxxi.pl